SKI AREÁL MORÁVKA SVIŇORKY
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál České Žleby

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál České Žleby!

Vlek Hodonín u Kunštátu - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Vlek Hodonín u Kunštátu.

Do ski areálu Hluboká se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navštivte ski areál Hluboká a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ludvíkov - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Ludvíkov a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Přemyslov

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Přemyslov!

Ski areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Svatý Petr - Špindlerův Mlýn.

Kde hledat aktuální teplotu a webkamery z lyžařských areálů?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Testují rolby. Testují systémy umělého zasněžování. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Na hory? Česko nebo Alpy?

Poslední listy opadávají. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Obří sud - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Obří sud a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Středisko Dědkov - nemastné, neslané

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Dědkov.

Než odjedete na hory...

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál České Petrovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Čihadlo - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Čihadlo!

Zimní středisko Tanvaldský Špičák

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Zkuste ski areál Tanvaldský Špičák!

Hora Svaté Kateřiny - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Hora Svaté Kateřiny a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Skalka - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navštivte ski areál Skalka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Branná ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Branná je pro vás to pravé.

Ski areál Zborov

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Zborov!

Zimní středisko Rokytnice v O.h.

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Rokytnice v O.h..

Jablonné nad Orlicí - to pravé místo pro rekreaci

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste Jablonné nad Orlicí a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Areál Stříbrná ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Stříbrná.

Zimní středisko Morávka Sviňorky

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Morávka Sviňorky.

Chotouň - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Chotouň a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zima v novém ohozu

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Kdo by neznal překrásné město Český Krumlov?

Český Krumlov patří bezpochyby k největším turistickým lákadlům u nás. Každým rokem do Krumlova zavítá několik desítek tisíc jak tuzemských, tak i zahraničních hostů. Město samotné Vám může nabídnout nádherné historické centrum s renesančními fasádami domů, obtáčené řekou Vltavou, a pochopitelně si nikdo nenechá ujít návštěvu krumlovského zámku a jeho nádherné rozsáhlé zahrady. Český Krumlov je také vodáckým rájem, vodáci z tábořiště v Novém Spolí pokračují skrze tři sjízdné jezy směrem do Zlaté Koruny a mohou obdivovat krásy historického centra přímo z vodní hladiny. Kromě vodáckých zážitků jsou ovšem pozoruhodné i okolní přírodní scenérie a vyhlídková místa. Kdo do Krumlova přijede vlakem, má určitou výhodu. Budova nádraží se totiž nachází vysoko nad městem, na kopci, odkud je velmi pěkný výhled na zámek a některé domy v historickém centru.

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.6.
déšť
17°C
14°C
Neděle
11.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
12°C
Pondělí
12.6.2023
jasno
17°C
9°C
Úterý
13.6.2023
částečně oblačno
16°C
13°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 16:00
Úterý9:00 - 16:00
Středa9:00 - 16:00
Čtvrtek9:00 - 16:00
Pátek9:00 - 16:00
Sobota9:00 - 16:00
Neděle9:00 - 16:00